איך לעשות חשפנות

איך לעשות חשפנות

למרבה המזל, ישנן דרכים שונות להשיג זאת בפוטושופ.

1. פתח את המסמך שלך והתחל ליצור אזור שבו יש להסיר את העיצוב מבלי לשנות את הרקע באמצעות השלבים הבאים: נערות ליווי באילת

-פתחו שכבה שונה מאזור היעד והגדרו את מצב המיזוג לצביעה או כהה או הבדל באחד ממצבי המיזוג של Photoshop.

זה יתמלא בכל מה שמתחת.

-תפוג את השכבה הזו עד שלא תוכל לראות שום דבר מתחת על ידי הקשה על Cmd + T כדי להפוך את השינוי ולאחר מכן בחירה ב-"Flip Vertical". ודא ששתי השכבות צריכות להיות ב-100% אטימות בכל נסיבות. १

-הצב את השכבה השנייה על ידי שכפולה עם מקשי Ctrl + J. כעת ניתן להנמיך אותו על גבי הראשון, ואז ללחוץ לחיצה ימנית לאחר הנמכתו, אז מצא כל סוג של אפשרויות שקיפות למטה, כך שתוכל לראות דרכו תוך שמירה על קשר כלשהו עם הרקע שלו למקום שבו יש שתי ישויות בשורה הבאה

הדבר הראשון שאנשים רבים חושבים עליו כשהם שומעים את המילה "רצועה" הוא נשים מורידות את החולצות שלהן כדי להראות למעלה מ-70% מהעור שלהן. אבל החשפניות היו היסטוריות יותר מזה - הן פעלו כסמלים של כמיהה מינית ותשוקה אירוטית, ובמקביל גם תפסו עמדות בחברה המנומסת.

תעשיית הסטריפינג השתנתה עם הזמן, וסביר להניח שהיא תמשיך להשתנות בעתיד. הטכנולוגיה רק הולכת להקל על יותר אנשים לפרילנסר במשרה מלאה עם סטריפינג, כמו גם לנהל עסק מקוון שעוזר לחבר בין מי שרוצה להעסיק אותם עם מי שרוצה את השירותים שלהם.

להלן שישה פריצות חיים נהדרות לאלו מאיתנו האובססיביות לשמור על העור שלנו רך וגמיש:

- קערות פלסטיק: האפשרות הראשונה וכנראה הקלה ביותר היא למלא פח רחצה או קערה גדולה במים חמימים ואז להוסיף כשתי כפות סודה לשתייה. תחילה שופכים מים רק על התחתונים שלך וטבול אותם בזהירות ואז המתן עד שתרגיש שטמפרטורת המים התקררה.

השתמש בשמפו על השיער שלך וייבש אותו כראוי לפני שנכנסים לרחצה. אם אתה מסוגל, הנח כמה מגבות ישנות מסביב לצידי האמבטיה או המקלחת, זה ימנע מהסבון שלך להתמוסס במים בזמן ההקצפה, כך שהוא לא יסתום את הביוב שלך. לאחר שגילחת (או הורדת את כל הזקן בדרך אחרת) לטבול בעדינות את כל השריטות והקמצנות במעט מים חמים (לא צורבים) כדי לרכך ולנקות אותם.

- משקאות תוססים: משקה אחד שעשוי להיראות מצוין בצורה לא פרופורציונלית

כפי שהשם מרמז, אתה צריך להוריד את כל הבגדים שלך כדי להתכונן לסטריפ טייז.

אתה מתפשט בסדר ליניארי, נותן להם זמן להעריך כל חלק בגוף שהם רואים.

ראשית, תתחיל עם החולצה שלך, תסיר אותה מהחצאית או המכנסיים שלך ותגלה מה אתה לובש מתחת. המפתח הוא לעשות זאת לאט ומפתה כדי שלקהל יהיה זמן לקחת את החולצה הנשלפת מעל ראשך לפני שיפנה את עיניו לעבר איזה סוג של בגדים יש מתחת. הפוך אותו להקנטה בהילוך איטי על ידי אחיזה בשולי התחתון של החולצה, אך גרור אותו מעל הראש במקום למשוך אותו ישר למעלה. אותו דבר צריך לחול כאשר מסירים גרביונים מעל העקבים או רצועות דקות סביב הכתפיים תוך שמירה אסטרטגית על מה שקורה מתחת להסתיר את מה שאנחנו עושים מאנשים פחות מנומסים שמא יבינו עד כמה ההתקדמות שלהם חייבת להיות עדינה כדי לרצות אותנו".

מדמיינת רצועת Te

זה נכון אם אתה מפשיט קיר גבס, מסיר צבע, אתה שם את זה. הטכניקה זהה. אתה רק רוצה ללכת בזווית ישרה של הציור או מה שאתה עובד עליו כדי להשיג הסרה קלה ושלמה יותר של החומר לתוצאה טובה יותר.

אנשים רבים מפשירים צבע מכיוון שהוא נקרע עקב סיבות חיצוניות כמו מים, לכלוך ואפילו גשם חומצי - כולם נפוצים בניו יורק.

סטריפ הוא משחק של זריזות ומיומנות מחשבתית. משחק זה מושלם למטרות פנאי, בין אם בקבוצות קטנות ובין אם במסגרת בניית צוות.

מטרת המשחק היא להיפטר מכל הקלפים שלך תוך השלכת פחות משלושה קלפים כדי למקסם את הסיכוי לאסוף אותם שוב לפני שהם נאספו על ידי שחקן אחר.