מהו עיסוי מפנק

מהו עיסוי מפנק

עיסוי מפנק הוא טיפול ספא הכולל שמנים אתריים, ארומתרפיה וקרמים. עיסוי מיוחד מבוצע כדי לנקות, להרגיע ולהעניק לחות את הלקוחות. דירה דיסקרטית בעכו

היתרונות של עיסוי מפנק כוללים בין היתר זירוז לנוחות והרפיה, הפחתת עייפות, הקלה בבעיות כמו כאבי גב, כאבי ראש או גודש בסינוסים.

מבחינה טכנית, כל עיסוי עשוי להיחשב כעיסוי מפנק, אך לרוב, המונח הזה מתייחס לסוג של עיסוי שנועד לשחרר מתח שרירי ולהפחית כל כאב וכאב שמישהו עשוי להרגיש. זה יכול להתמקד בשחרור אזורים עקשניים שבהם השרירים היו תפוסים במשך זמן מה, או שזה יכול להיות רק כרוך בטיפול כללי ואוהב עדין.

מדריך לסוגי עיסוי שונים: מאת AZ

עיסוי מפנק, או המכונה עיסוי פריבילגיה, הוא טיפול לגוף המתרחש במקומות כמו ספא, מועדוני בריאות או סלונים. בדרך כלל המחיר עבור זה הוא מעל הממוצע ונע בהתאם לסוג השירות שהוא מספק, נעשה על ידי מטפלים מיומנים עם טכניקות מסוימות במקום. דירה דיסקרטית בבת ים

תכונה נפוצה ששירותים רבים מציעים היא: שמנים חמים והשריה לפני טיפולים אנזימטיים; ביגוד לוונדר לוהט כמו גם ספיגה בכפות הרגליים להנאתכם תוך כדי מנוחה בנוחות עם אוזניות שמנגנות נסיעות שמע קלות.

ישנם סוגים שונים של עיסויים כגון עיסוי שוודי המתמקד בתנועות ארוכות ללוש רקמות הדוקות יחד כדי להחיות מחדש את המתח.

מטרתו של טיפול עיסוי מפנק היא לספק הקלה מגורמי לחץ בגוף לרבות אלו שנדונו בסעיפים הקודמים.

חלקם עשויים לכלול נקודות אקופרסורה להפחתת כאב ובעיות שרירים או רגשיות.

עיסוי יכול להתבצע על ידי מגוון אנשים, והוא עשוי להיות מורכב משמנים, קרמים או קרמים, אבנים חמות, מדיומים המשמשים להעברת המסר (כלומר הידיים), או כלים אחרים כמו כלי עבודה חשמליים.

מגיע לך להירגע מהיום שלך ולהרגיש שלווה כשאתה מקבל עיסוי.

מאז ימי קדם, אנשים השתמשו בעיסויים לצורך פיזיותרפיה. מאמינים שטיפולים אלו תורמים לריפוי פציעות והפגת מתחים על ידי אזורים רפלקסוגניים בכפות הרגליים או הידיים. מלבד הגברת זרימת הדם, התרופפות ומתיחת השרירים, הם פועלים גם להקלה על כאב כרוני הקשור לצוואר נוקשה וכתפיים תפוסות.

אם אתם רוצים להרגיע את הנפש וגם את הגוף, אין דבר טוב יותר מהנאות של עיסוי מפנק.

ישנם סוגים שונים של עיסויים שעשויים למשוך אותך יותר מאחרים, בהתאם להעדפותיך. עיסוי מפנק הוא די פופולרי בקרב לקוחותיו לא רק בגלל שהוא מעניק תחושות חושניות מעולות אלא גם בגלל שהוא נוקט בגישה הוליסטית יותר המבטיחה יישור יציבה תוך הפחתת כאב, בניית אנרגיה תוך החזרת הרמוניה וחיזוק חסינות

עיסוי מפנק הוא אחת מפעילויות הפינוק העצמי הטובות ביותר המסייעות בהבאת שקט ואיזון לעצמו. הוא מספק שחרור בדיוק כמו כל טיפול אחר ומאזן את ההורמונים בגוף. עיסוי מפנק מפחית מתח, מקל על מתחים, מקל על חרדות ומעודד ריפוי בשימוש קבוע כפי שנקבע.

זה יכול להיעשות על פי מרשם רופא או על פי העדפת המטופל. הטיפול האידיאלי צריך להימשך כשלושים דקות עד שעה.