להקת ריקוד מרגרה

להקת ריקוד מרגרה

להקת המחול מרגרה היא להקת הבלט האתנו-אתני הראשונה בעולם, שהוקמה ב-1968.

להקת המחול מרגרה נוסדה בשנת 1968 על ידי עמר פלטני, רקדן פוסט-מודרני ידוע, ששימש גם כמנהל וכוריאוגרף של הלהקה. שמה של הקבוצה נגזר משמו של מלך בולגרי עתיק – Ekzarh Margarit. חברת האול סטאר של הנגנים מורכבת משלושה כינורות, נגן כלי הקשה אחד, נגן קלרינט אחד וטובאפון.

להקת מחול מרגרה היא להקת מחול עכשווית שבסיסה בבנדונג. הקבוצה מחברת יחד אמנים ולא אמנים צעירים ומבוגרים.

אנחנו מדברים עם המנהלת של מרגרה, אנה מרגרה והסטודנטית לתואר שני, אלכסנדיאנה גקובופולו.

פגשנו את בתה הצעירה של מייסדת שותפה ואמנית המחול הידועה בעולם אנה מרגרה לאחר סיום לימודיה כדי לראות כיצד התקופה שלה באקדמיה ביוון משפיעה על העיסוק שלה.

תיאטרון המחול מרגריטה נוצר על ידי החלוצה היוונית הנודעת של המחול המודרני, אנה מרגרה. לחברה יש חזון מכובד להתמקד אך ורק ביצירת יצירה דינמית חדשה המציגה כוריאוגרפיה חדשנית בביצוע של צוות רקדנים בינלאומי מצטיין. . . מציין שזהו גם מודל לחילופי תרבות מכילים כמו גם לפיתוח מדיניות הכלה חברתית.

מרגרה, שפירושה באסטונית 'ים', חוגגת את הים כמטאפורה לחיים. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Kiryat-Ata.php

להקת המחול מרגרה מורכבת משנים עשר חברים. הם אומרים שהריקודים, השירים והסיפורים שלהם מחייה את החיים, ההיסטוריה, האדמות והמסורות התרבותיות של אנשי סונינקה ממערב אפריקה.

ריקודי מרגרה הם מעטים אך פופולריים בראג'סטאן. הריקוד מפורסם בזכות המסכות והתלבושות המפוארות שלו. https://soiree-agency.com/city/Discreet-apartments-in-Ashkelon.php

אבן היסוד ללהקת המחול מרגרה הונחה ב-1996 על ידי מר באצ'י רמג'י המנוח, אביה של ג'יוטי באצ'י. הוא עצמו רקדן גדול והיא למדה את המיומנויות הנפלאות הללו מבני משפחתה שירשו את צורת האמנות המעודנת והנדירה הזו מאבותיהם ששימשו פעם כשליחי ריקוד של נסיכים יחד עם לוחמי ראג'פוט שטוענים לניצחון בשדות הקרב עם רובים תוך כדי אומנויות הבמה.